Om oss

Vi på TS Byggkoncept är en stor familj.

Tillsammans med våra totalt 80 anställda möts våra kunder av engagemang, effektivitet, kvalitet och enkla beslutsvägar, med stor omtanke och känsla för samhällsbyggnaden.

Vår vision

Med tanke på dynamiken i marknadstrender, kundbehov och förväntningar, förbättrar vi ständigt kvaliteten på produkter och tjänster, de anställdas kompetenser, mer avancerad arbetsutrustning, att kontraktsvillkoren följs och att utveckla långsiktiga samarbeten med kunder och leverantörer. 

Säkerhetsarbete, omtänksamhet och förbättrade arbetsvillkor prioriteras i arbetet. Därmed uppfylls förutsättningarna för en hög effektivitet i företaget.

TS BYGGKONCEPT VILL VARA MED OCH FÖRÄNDRA​

”Vi stödjer Giving People och tillsammans hjälper vi ekonomiskt utsatta barn i Sverige.”

Våra medarbetare

Tadas Simokaitis

VD / Ekonomi
tadas@tsbyggkoncept.se
0734801279

Arisa Tullberg

Verksamhetsansvarig / Försäljning
arisa@tsbyggkoncept.se
0705707038

Filial Väst

0731521058

Erikas Tulusis

Inköp- Personalchef
erikas@tsbyggkoncept.se
0705707022

Semir Karijasevic Försäljning

Semir Karijasevic

Försäljningsansvarig
semir@tsbyggkoncept.se
0731521362

Ralf Scott Försäljning

Ralf Scott

Försäljning / Betong
ralf@tsbyggkoncept.se
0761478709

Adam

Adam Aliwi

Anbudsingenjör
adam@tsbyggkoncept.se
0731521389

Taymor Majrom

Anbudsingenjör
taymor@tsbyggkoncept.se
0766453528

Bengt Berntsson

Platschef Betong
bengt@tsbyggkoncept.se
0730917321

Janis Buikauskis

Platschef Betong
janis@tsbyggkoncept.se
0731521393

Eimas

Platschef Bygg UE
eimas@tsbyggkoncept.se
0730714300

DSC01971

Juozas Salcius

Platschef Bygg UE
juozas@tsbyggkoncept.se
0735424069

Paulius Zalkauskas

Platschef
paulius@tsbyggkoncept.se

Dennis Protic

Platschef
dennis@tsbyggkoncept.se
0731521312

DSC01949

Karolis Zekonis

Platschef
karolis@tsbyggkoncept.se

Linas Gailiusis

Platschef vent- VS
linas@tsbyggkoncept.se
0730915933

Jessica Duah-Johnsson

Ekonomiansvarig
ekonomi@tsbyggkoncept.se
0731521363

Amra Balagic

Ekonomiadministratör
amra@tsbyggkoncept.se
0709707033

Manuela Kamber

Kontorsansvarigadministratör
manuela@tsbyggkoncept.se
0731521035

Gabija Tiskeviciute

Inköp-Personaladministratör
gabija@tsbyggkoncept.se
0722291384