Om oss

Vi på TS Byggkoncept är en stor familj.

Tillsammans med våra totalt 80 anställda möts våra kunder av engagemang, effektivitet, kvalitet och enkla beslutsvägar, med stor omtanke och känsla för samhällsbyggnaden.

Vår vision

Med tanke på dynamiken i marknadstrender, kundbehov och förväntningar, förbättrar vi ständigt kvaliteten på produkter och tjänster, de anställdas kompetenser, mer avancerad arbetsutrustning, att kontraktsvillkoren följs och att utveckla långsiktiga samarbeten med kunder och leverantörer. 

Säkerhetsarbete, omtänksamhet och förbättrade arbetsvillkor prioriteras i arbetet. Därmed uppfylls förutsättningarna för en hög effektivitet i företaget.

TS BYGGKONCEPT VILL VARA MED OCH FÖRÄNDRA​

”Vi stödjer Giving People och tillsammans hjälper vi ekonomiskt utsatta barn i Sverige.”

Våra medarbetare

Tadas Simokaitis

VD / Ekonomi
tadas@tsbyggkoncept.se
0734801279

Kemal Suljagic

Verksamhetsansvarig
kemal@tsbyggkoncept.se
0763173920

Semir Karijasevic Försäljning

Semir Karijasevic

Försäljningsansvarig
semir@tsbyggkoncept.se
0731521362

Ralf Scott Försäljning

Ralf Scott

Försäljning / Betong
ralf@tsbyggkoncept.se
0761478709

Bengt Berntsson

Entreprenadchef
bengt@tsbyggkoncept.se
0730917321

Adam

Adam Aliwi

Anbudsingenjör Prefab/betong/smide
adam@tsbyggkoncept.se
0731521389

Taymor Majrom

Anbudsingenjör stomkomplettering
taymor@tsbyggkoncept.se
0766453528

Dennis Protic

Projektledare
dennis@tsbyggkoncept.se
0731521312

Linas Gailiusis

Platschef vent- VS
linas@tsbyggkoncept.se
0730915933

Paulius Zalkauskas

Projektledare
paulius@tsbyggkoncept.se

Svajunas Stonys

Platschef
svajunas@tsbyggkoncept.se
0731521033

DSC01949

Karolis Zekonis

Platschef
karolis@tsbyggkoncept.se

Amra Balagic

Ekonomiadministratör
amra@tsbyggkoncept.se
0709707033

Gabija Tiskeviciute

Inköp-Personaladministratör
gabija@tsbyggkoncept.se
0722291384

Jessica Duah-Johnsson

Ekonomiansvarig
ekonomi@tsbyggkoncept.se
0731521363