OM OSS

TS Byggkoncept är experter på uppdrag som innefattar bygg, mureri och betongarbeten. Även fast vi är ett relativt nystartat företag i Sverige, har vi en ledning med mer än tio års erfarenhet, som siktar på att göra företaget till ett stort och välrenommerat byggföretag i byggsektorn. Just nu har vi ett omfattande åtagande i Malmö. För oss är ett gott hantverkskunnande, med kvalitet och trygghet, viktiga värdeord. Vi strävar alltid efter långsiktiga relationer med våra kunder och ett helhetsansvar i våra åtaganden från idé till färdigt resultat.

Med stor respekt för kundernas tidsschema fullföljer vi våra åtaganden minutiöst och i tid. Våra anställda är kollektivanslutna till Svenska Byggnadsarbetarförbundet och innehar ID06 kortet som bland annat bidrar till att förenkla säkerhetsarbetet på arbetsplatsen. Om du anlitar oss, kan du känna dig trygg. Vi tar hand om hela processen från början till slut så att du slipper dra det tunga lasset. Vårt arbete är kostnadseffektivt utan att tumma på kvaliteten.

BYGG FOKUS

Vår kompetens finns såväl inom betong-, byggnadssnickeri- som anläggningsarbeten. Vi har även godkännande och utbildning som kvalitetsansvariga.

TRYGGHET

Vi har erfarenheten och kunskapen om branschen, vilket gör att vi kan garantera att våra kunder är nöjda med vårt arbete.

VI ÄR SNABBA

Beslutsvägen inom företaget är snabb och kort vilket betyder närmare kontakt mellan er och oss.

Arbetsledningen på TS Byggkoncept

null

Tadas Simokaitis

VD / Ekonomi

tadas@tsbyggkoncept.se

073 480 12 79

null

Arisa Tullberg

Försäljningsansvarig

arisa@tsbyggkoncept.se

0705-707038

null

Eimas Utara

Platschef

eimas@tsbyggkoncept.se

073 071 43 00

null

Algirdas Jasaitis

Projektledare

algirdas@tsbyggkoncept.se

072 229 13 84

null

Erikas Tulusis

Arbetstledare

erikas@tsbyggkoncept.se

070 570 70 22

null

Dzeineta Veniene

Marknadsansvarig

dzeineta@tsbyggkoncept.se

070 450 50 16

null

Amra Balagic

Administratör/kontorsansvarig

amra@tsbyggkoncept.se

073 526 35 45

Tveka inte att kontakta oss

Vill du veta mer om företaget? Fyll i formuläret med dina kontaktuppgifter.

© 2018. All rights reserved.